pirmdiena, 2011. gada 18. jūlijs

I Can Be A Frog.

 

Sveiki! Prieks redzēt, ka ārā jau pirmdienā ir tāds superīgi saulains laiks! Nu jā, atkal jau nedēļa sākas no gala...

Iesaku visiem aiziet uz 14. festivālu Saulkrasti Jazz. Ko vēl vairāk var vēlēties - džezs, pludmale un saule. Daži koncerti ir par brīvu. Nenokavējam!

Jau augusta beigās mēs sagaidīsim superīgās multenītes Lote no Izgudrotāju ciema turpinājumu - Lote un Mēness akmens noslēpums. Filmas mūziku tāpat kā iepriekšējo reizi iedziedājis Renārs Kaupers, bet tēlus ierunā populāri latviešu aktieri.

Repere Nikija Mināža tikus iesaistīta skandālā. Savā viesnīcas numuriņā viņa sastrīdējusies ar kādu vīrieti, kurš strīda karstumā Nikijai pārsitis lūpu. Viņa lūgusi, lai viesnīcas darbinieki izsauc policiju, bet kad tā izdarīts, viņa nesniedza nekādas liecības par noslēpumaino vīrieti.

Dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa nolēmusi šķirties no vīra Marka Antonija. Tas bijis grūts lēmums, bet viss ir sadalīts ''draudzīgi''. Viņiem ir kopīgi divi bērni - dvīnīši.

Bildes.

 Izbaudi to, ka vari būt pats.


 Mīli krāsainību un visu pozitīvo. Nav nekā foršāka, kā iepazīt cilvēkus.
 Ja kāds nozog tev sirdi... rēķinies, ka viņš nozags arī smadzenes. Mīli cilvēkus sev apkārt, bet nekopē viņus! Spēja mainīties un spēja pielāgoties vienmēr noder. Atbrīvojies... nedomā par neko sliktu, baudi dzīvi.

 Tas, kāds ir tievāks un skaistāks, nepadara tevi par neglītu un neliek tev līdzināties kaut kādiem nepastāvošiem standartiem.


 Mūsdienās nemaksā par dvēseli... Maksā par ārieni! Ir grūti atrast cilvēku, kurš sevi pilnībā pieņem un mīl.
 Ļauj sapņiem sevi aizvest un pazudināt.Izskats ir bezvērtīgs, ja cilvēks ir ļauns.

Jauku nedēļas iesākumu!

xoxo
anetteket 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru