sestdiena, 2011. gada 30. jūlijs

Jailhouse Rock.

 

Sveiki! 30.jūlijs ir klāt, rīt jau pēdējā jūlija diena. Vasara steidzas uz priekšu. Nākamnedēļ sola skaistu laiku - bez mākoņiem, temperatūra 20-25 grādi. Super!

Mūsu labākais tenisists Ernests Gulbis vakar Losandželosas ATP World Tour 250 ceturtdaļfinālā pieveica argentīnieti Huanu Martinu del Potro. Tas bija diezgan liels pārsteigums, jo Gulbis rangā ieņem 84.vietu, bet viņa pretinieks 19. Ernests, šķiet, atkal saņēmies un cer atgriezties pirmajā divdesmitniekā.

Jau šovakar Jaunajā Vilnī ar trešo dziesmu uzstāsies mūsu pārstāve Liene Candy un pārējie konkursa dalībnieki. Liene šodien iejutīsies savā elementā - viņa izpildīs savu dziesmu Can't Get Enough. Arī tērps būs interesants - būs gan 20 centrimetrus gari papēži, gan interesanti krāsotas acis.

Trīs diezgan Latvijā pazīstami mūziķi - Miks Dukurs, Nikolajs Puzikovs un Jānis Moisejs - šogad bija nolēmuši iestāties Latvijas Kultūras akadēmijā. Pieņemts gan tika tikai viens - Jānis Moisejs.

Dažiem Eimijas Vainhausas kvēlākajiem faniem tagad ir unikāla piemiņa no dziedātājas - viņas tēvs Mičs tiem faniem, kuri vairākas dienas dežūrējuši pie Eimijas mājas, uzdāvinājis meitas apģērba gabalus. Eimijas tēvs uzskata, ka meita atbalstītu šādu soli.

Bildes.

 Nebaidies dzīvot. Nebaidies atšķirties. Vienalga, kādā krāsā ir tavi mati un acis. Rūpējies par sevi, lai justos labi paskatoties spogulī, nevis citu acīs.


 Ikviens ir skaists, tikai ne visi to redz. Nav nozīmes tam, kā viņš izskatās, vai tam, kas viņam patīk. Nozīme ir attieksmei un raksturam.


 Man patīk būt savu draugu supervaronim, jo es gribu viņus izglābt no jebkurām briesmām vai nepatikšanām.
 Nedusmojies. Saglabā vēsu prātu un paej garām neatskatoties.


 Dzīves galvenais mērķis nav atrast sevi, bet gan to izveidot.


 Nav iespējams visu dzīvi justies neapmierinātam. Tas nav liktenis. Tā ir nespēja un negribēšana kaut ko mainīt, lai justos labi.


 Palīdzi citiem un nesāc karu ar ienaidniekiem.


 Ļauj sev sapņot. Visu, ko spēsi nosapņot, spēsi arī realizēt.


 Palīdzi dabai. Atzīsti, ka tu nespētu bez dabas izdzīvot un nenodari tai pāri.


 Nevajag lietot vārdu nevaru. Vajag censties vairāk.


 Pasaule ir pārāk liela, lai tu justos tik svarīgs un būtu tik iedomīgs.


Mēs esam visai nespēcīgi bez mūsu līdzcilvēkiem.

Atbalstām Liene Candy un baudām vasaru! Tiem, kam interesē, mans blogs par dabu - http://help-our-planet.blogspot.com/
xoxo
anetteket

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru